SLUŽBY

 • Odborné poradenstvo

  Spoluprácu s našimi zákazníkmi vždy začíname odborným poradenstvom, ktorým vieme ponúknuť nielen svoje skúsenosti z dlhoročnej praxe, ale aj vedomosti z montážnych školení, ktorých sa každoročne zúčastňujeme.
  Na základe Vašich predstáv a našich skúseností Vám odporúčime vhodnú strešnú krytinu a doplnky.

 • Zameranie strechy

  Jedným z najdôležitejších krokov je správne zameranie strechy. Vďaka tomu vieme, koľko materiálu budete potrebovať a určíme čas, ktorý bude potrebný na realizáciu strechy. Pri zameriavaní strechy zisťujeme pôdorys, dĺžky krokvy, hrebeňa, úžľabia.

 • Cenová ponuka

  Cenová ponuka sa odvíja od typu strešnej krytiny, doplnkov a vypracovávame ju na základe zameraného stavu Vašej strechy. Každá strecha je iná, a preto je aj každá cenová ponuka jedinečná a musí sa vypracovávať individuálne. V našej cenovej ponuke je obsahnnuté všetko, čo budete pri realizácii strechy potrebovať, a preto sa nemusíte báť nepríjemných prekvapení v podobe dodatočných príplatkov.
  Až do tohto kroku ponúkame všetky naše služby zadarmo a zároveň je aj naša cenová ponuka nezáväzná.

 • Realizácia strechy

  Súhlasili ste s cenovou ponukou a opäť sme na ťahu my. Dodávka strešnej krytiny na miesto stavby sa uskutoční vždy po dohode s Vami. Radi Vám v prípade záujmu odporučíme kvalifikované montážne firmy, s ktorými máme roky pozitívnych skúseností - pokrývačske aj klampiarske.